کیفیت اجرای Rise Of The Tomb Raider بر روی PS4 مشخص شد

21 جولای 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 4 بدون دیدگاه 24,315 بازدید

دیروز بازیکنان PlayStation بعد از مدت ها انتظار تاریخ رسمی انتشار نسخه ی PS4 بازی Rise of the Tomb Raider و جزییات محتوای اضافی آن مشخص شد.

هم اکنون نیز اطلاعاتی به دست ما رسیده که در مورد چگونگی اجرای بازی توضیح می دهد و فریم و رزولوشن آن را معین نموده است.

Square Enix اخیرا با VideoGamer در مورد بازی جدید صحبت کرده است و گفته که آنها چه مقدار رزولوشن و فریم ریت برای بازی در نظر گرفتند.

آنها می گویندکه آنها هنوز هم  در حال بهینه سازی بازی هستند و هدفشان این است که بازی با فریم ریت ۱۰۸۰ و حداقل ۳۰ فریم اجرا شود، حال باید منتظر نقدهای دیجیتال فونداری باشید.

شایان ذکر است که Square Enix برای بازی Tomb Raider: Definitive Edition نیز فریم ریت مشابهی در نظر گرفته بود .با این حال با وجود این مقدار کم ، آنها قادر بودندتا برای رسیدن بازی به ۶۰fps ثابت اقداماتی انجام دهند. ممکن است این موضوع برای Rise of the Tomb Raider نیز اتفاق بیفتد.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۶ برای PS4 منتشر می شود که شامل همه ی محتواهای عرضه شده برای Xbox One و PC  نیز می شود.

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.