یک خبر خوب برای بازی سازان موبایل در ایران

09 سپتامبر 2015 موضوعات: اخبار، اخبار بازی های موبایل بدون دیدگاه 2,296 بازدید

خوشبختانه صنعت بازی های موبایل در کشورمان رو به پیشرفت است و ما روز به روز شاهد عناوین بسیار زیبا از سازندگان ایرانی هستیم.

خصوصا بازی ارتش های فرا زمینی که هفته ی پیش منتشر شد، این نوید داده می شود که بازی سازان ایرانی هم روزی در زمره ی برترین سازندگان جهان قرار میگیرند.

پیرو این موضوع ، معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای امروز خبر داد که قرار است یک آزمایشگاه برای بازی‌های موبایل افتتاح شود. هدف از این موضوع ایجاد فضای مناسب با توجه به نیاز سازندگان بازی های موبایل است تا بتوان بهتر از آنها حمایت کرد. در این آزمایشگاه ، سازندگان بازی موبایل به راحتی می توانند باز خود را آزمایش کنند و این فرصت خوبی برای آنها است.

این موضوع را روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گزارش داد. آقای دکتر مهرداد آشتیانی در مراسم افتتاحیه ی این ازمایشگاه گفت:

“برمبنای نتایج حاصله از مطالعات بازار، تعداد زیادی تبلت و انواع گوشی‌های همراه توسط این بنیاد تهیه شده تا نتیجه بیشترین پوشش بازار هدف حاصل شود.”

او افزود:

“توان و سایز دستگاه‌ها و همچنین سطح محبوبیت در بازار هدف، از رویکردهای در نظرگرفته شده در تهیه این دستگاه‌هاست و هر ماه به تعداد دستگاه‌های این آزمایشگاه افزوده خواهد شد.”

بازی سازان عزیز در جریان باشند که با مراجعه به سایت www.mobilegamelab.ir و ثبت نام در آناز خدمات آزمایشگاه بازی های موبایل استفاده کنند

با بازی تاک همراه شوید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.