۱۵۰۰ بازی موبایل ایرانی در کافه بازار رده‌بندی سنی شدند

17 نوامبر 2015 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، اخبار بازی های موبایل، اندروید بدون دیدگاه 2,300 بازدید

اگر با بازی تاک همراه بوده باشید ، حتمی در جریان هستید که قرار بود بازی های موبایل ایرانی رده بندی سنی شوند . هم اکنون خبری به دست می رسیده که نشان می دهد که این وعده کاملا عملی شده است .

سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای (ESRA)اعلام کرد که ۱۵۰۰ بازی موبایل را برای ایران رده بندی سنی کرده اند. این تعداد بازی و رده بندی سنی آنها در کافه بازار اندروید قابل ملاحظه است . ما از یکی از بازی ها برای شما عکس گرفتیم که می توانید آن را در زیر ببینید:

esra

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پس از تفاهم‌نامه‌ای که فی‌مابین این فروشگاه دیجیتالی و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به امضا رسید، سازمان ESRA ، رده‌بندی سنی بازی‌های موبایل را آغاز کرد.

رضا احمدی مدیر ESRA گفت:

“در حال حاضر رده‌بندی سنی بیش از ۱۵۰۰ بازی موبایلی در نسخه وب این فروشگاه قابل مشاهده است و از اوایل دی ماه در نسخه موبایلی این فروشگاه هم نمایش داده می‌شود.”

احمدی با اشاره به آمادگی کامل ESRA جهت رده‌بندی بازی‌های موبایلی جدید تاکید کرد:

“با توجه به نگرانی برخی بازی‌سازان بابت تاخیر در زمان انتشار بازی، تدابیری اندیشیده‌ایم تا بررسی بازی‌های موبایلی پیش از انتشار در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود و تاخیری در زمان انتشار بازی صورت نگیرد.”

 

مدیر سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای به رواج بازی‌های موبایلی در بین کودکان اشاره کرد و گفت:

“لازم است خانواده‌ها با در نظر گرفتن رده‌بندی سنی، بازی مناسب فرزند خود را انتخاب کنند”

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.