E3 2016: بازی Dead Rising 4 در انحصار زمانی خواهد بود

18 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، اخبار E3، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر، نمایشگاه بدون دیدگاه 2,462 بازدید

بازی جدید Dead Rising 4 قرار است در ماه دسامبر به صورت انحصاری برای پلتفرم های Xbox One و ویندوز ۱۰ در دسترس کاربران قرار بگیرد. اما مایکروسافت اعلام کرد که این بازی زامبی محور تنها به صورت انحصاری زمانی ارائه می شود و در نهایت می تواند راه خود را به کنسول PS4 و سایت استیم هم باز کند.

این شرکت در بیانیه ی خود در این باره چنین نوشت :

” بازی جدید Dead Rising 4 توسط کپکام برای کنسول Xbox One در حال توسعه می باشد و در نهایت توسط مایکروسافت منتشر می شود. طرفداران می توانند Dead Rising 4 را در ماه دسامبر بر روی Xbox One و هم چنین ویندوز ۱۰ رایانه های شخصی تجربه کنند. اما این بازی تنها در ۹۰ روز ابتدایی پس از انتشار رسمی آن به صورت انحصاری زمانی برای ویندوز ۱۰ و هم چنین مدت یک سال بر روی کنسول Xbox One در دسترس کاربران قرار دارد. در کنار آن ما بسیار هیجان زده ایم که با شرکت کپکام همکاری می کنیم و ایده و آرزوهای بلند پروازانه ای برای بازی Dead Rising 4 داریم و سعی می کنیم با همکاری یکدیگر در نهایت آن را به بهترین نحو ممکن به کاربران ارائه کنیم.”

لازم به ذکر است که نسخه ی پیشین این سری یعنی  نیز تنها به مدت ۱۰ ماه به صورت انحصار زمانی برای کنسول Xbox One در دسترس کاربران قرار گرفت و پس از آن برای PC نیز منتشر شد.

براساس قراردادی که سازنده ی این نسخه از بازی با شرکت مایکروسافت داشت Dead Rising 3 هیچ وقت برای کنسول PS4 عرضه نشد و تنها برای پلتفرم های Xbox One و PC در اختیار کاربران قرار گرفت.

dead-rising-4-new-details-e3-2016.jpg.optimal

هم اکنون نسخه ی جدید این سری با نام Dead Rising 4 در حال توسعه بوده و شخصیت اصلی آن فرانک وست می باشد که از نسخه ی اصلی این سری بازگشته است. هم چنین ویژگی جدیدی درون بازی وجود دارد که به بازیکن اجازه می دهد زره و قسمت بیرونی پوشش خود را به گونه ای شخصی سازی کند که بسیار مقاوم بوده و از آسیب دیدن جلوگیری کند.

در نهایت باید بدانید که Dead Rising 4 یک بازی تمام عیار بوده و قرار است تمام کاربران را شگفت زده کند. در کنار آن اتفاقات درون بازی نیز درست در روز کریسمس رخ می دهد که همین امر خود حال و هوای جهان Dead Rising 4 را با نسخه های پیشین متفاوت ساخته است.

این بازی برای انتشار در تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۶ برابر با ۱۶ آذر برنامه ریزی شده است.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.