God of War : چرا کریتوس بین اساطیر نورس قرار گرفته است ؟

22 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، اخبار E3، اخبار بازی، پلی استیشن 4، نمایشگاه بدون دیدگاه 2,906 بازدید

یکی از بزرگترین اعلام های E3 2016  در کنفرانس سونی و با بازی خدای جنگ صورت گرفت که واقعا یک سورپرایز بزرگ برای طرفداران بود. علاوه بر تغییر زاویه ی دوربین ، کریتوس را در نقش یک پدر می بینیم که قرار است خشم خود را کنترل کند. همچنین سوالی که برای ما مطرح می شود این است که چرا در اینجا از اساطیر نورس استفاده می شود.

بارلوگ در این مصاحبه در مورد اینکه سیستم پیوند اساطیر چگونه است و باورها بر چه اساسی پایه ریزی شده صحبت کرد و گفت آنها به نوعی با یکدیگر همزیستی دارند و به لحاظ جغرافیایی از هم جدا شده اند. این نشان می دهد که کریتوس از یونان به نروژ ، جایی که زمانی رونق اساطیری خیلی وجود داشت، سفر کرده . با وجود قرار داشتن کریتوس در این منطقه ، او در دوره ی وایکینگ ها قرار ندارد. بارلوگ همچنین فکر می کند که Norse خیلی وابسته به وایکینگ ها است ولی قبل از آن نیز دورانی شگفت انگیز وجود دارد که به آن دوران پیش از مهاجرت گفته می شود. در دوره ی واکینگ ها آنها همیشه در مورد اینکه خدایان ما را رها کرده اند صحت می کرده اند. تور و لوکی و اودین تمام زمین را در یک نقطه طی می کردند. واکینگها با آنها می جنگیدند. ایده ای که ما در موردشان صحبت می کنیم. ما در یک نقطه ماقبل تاریخ هستیم، جایی که خدایان در سرتاسر زمین قدم می دند ، وقتی که هیولای واقعی بودند و قبل از اتقراض آنها.

همچنین او می گوید این امر به علت اینکه اجازه می دهد تا تصور خود را از آنها داشته باشیم ، مفرح تر می شود.

بارلوگ در مورد نقش بچه در این بازی نیز صحبت می کند، او که به کریتوس کمک کرد تا دوباره کریتوس شود God of War را دوباره شاهد باشیم.

کودکی که فرزند کریتوس است به او کمک می کند تا شما در مورد دیدن چیزهای مختلف دید متفاوتی و همچنین رویکرد خلاقانه ای در مشکلات داشته باشید.

آقای بارلوگ کارگردان بازی به گیم اسپات در E3 2016 پیوست و در مورد ملاقات دوباره با کریتوس و دادن فرصت دوم برای انسان شدن او صحبت کرده است:ریشه های این بازی در مورد یک سفر شخصی بود که ما مایل بودیم اون رو بگیم . من به آینده فکر می کنم و در من یک خدای جنگ دیگر شکل گرفته است. من فکر کردم که باید داستانی جدید برای کریتوس بگیم. این داستان جدید شامل تغییراتی هم می شود. این تغییر دوربین جدید من است که با آن دنیا را میبینم. شما کودکی دارید و این خود نوعی تغییر مسیر برای خلاقیت است. من فکر کردم که اگر به کریتوس شانس دومی داده شود چه روی خواهد داد؟

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.