Lego Star Wars The Force Awakens همچنان در صدر جدول بازی های بریتانیا

بازی جدید Lego Star Wars: The Force Awakens محصول برادران وارنر هم اکنون در صدر جدول قرار گرفته است . این بازی بسیا ر زیبا است و با الهام از فیلم جنگ ستارگان ۸ توسعه داده شده.

آماری که در این پست از بازی های برتر بریتانیا می بینید تا ۱۶ جولای برآورد شده اند. این هفته ی دوم است که Lego Star Wars در جایگاه اول جدول انگلستان قرار میگیرد. البته هفته ی قبل شاهد انتشار بازی بر روی Wii U نیز بودیم و همچنین بازی جدید بر روی هفت فرمت مختلف در دسترس است .بازی دیگری از سری لگو که جایگاه خود را به مدت چند هفته حفظ کرد Lego Batman 2: DC Super Heroes است.

بعد از آن Uncharted 4: A Thief’s End و اما بازی انحصاری ۳DS نینتندو، Monster Hunter Generations هم اکنون در جایگاه سوم قرار گرفته است . بازی های جدیدی همچون Overwatch در رده ی چهارم بازی های پر فروش بریتانیا هستند. FIFA 16 در جایگاه هفتم قرار دارد . Grand Theft Auto V هم مانند همیشه در لیست ۱۰ بازی برتر دیده می شود.

Call of Duty: Black Ops 3 همچنین از شماره ی ۱۰ به ۸ رسیده است . شما می توانید لیست همه ی این بازی ها رو در زیر ببینید . البته به یاد داشته باشید این فروش شامل فیزیکی است و دیجیتالی رو در نظر نگرفته به همین علت نمی تواند نماینده ی فروش بازی ها در بریتانیا باشد.

Lego Star Wars: The Force Awakens
Uncharted 4: A Thief’s End
Monster Hunter Generations
Overwatch
Grand Theft Auto V
Doom
FIFA 16
Call of Duty: Black Ops 3
Rocket League
Fallout 4

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.