Paragon بازی جدید خالق Gears of War قابلیت های بسیاری دارد

Epic Games خالق بازی محبوب و پرطرفدار Gears of War هم اکنون ساخت و توسعه ی بازی جدیدی را آغاز کرده که Paragon نام دارد.

پس از برگزاری نمایشگاه PlayStation Experience در سن فراسیسکو, شرکت Epic Games طی سخنرانی خود در این رویداد اعلام کرد که این بازی قرار است در آینده برای پلتفرم PS4 در اختیار کاربران قرار بگیرد .

Epic Games همچنین اعلام کرده که بازیکنان PS4  می توانند این بازی را در بهار ۲۰۱۶ تست کنند که این دوره ی آزمایشی با پرداخت مبلغ انجام میشود و همچنین یک بتای عمومی برای پاراگون در سال ۲۰۱۶ برگزار خواهد شد

این در صورتی است که پیش از این اعلام شده بود Paragon تنها بر روی PC قابل اجرا می باشد, اما اینطور که مشخص شده کاربران می توانند این بازی را بر روی هر دو پلتفرم PS4 و PC تجربه کنند.

این بازی به صورت Early Access در بهار سال ۲۰۱۶ قابل دسترسی می باشد, علاوه بر آن نسخه ی بتای عمومی این بازی نیز در تابستان سال ۲۰۱۶ آغاز می شود و شما از این وب سایت می توانید برای شرکت در این نسخه ی بتا ثبت نام کنید.

Paragon یک بازی در سبک MOBA می باشد و چیزی شبیه به بازی Smite است اما خب به یقین تفاوت های بسیاری دارد.این بازی در اصل در اوایل سال جاری معرفی شد و با توجه به آن چه که در وب سایت رسمی این بازی در رابطه با آن توضیح داده شده است :

” در Paragon شما می توانید با استفاده از مواد منفجره ی قوی و انتخاب های استراتژیک بسیار عمیق, یک نبرد عالی و هیجان انگیز را به صورت سوم شخص تجربه کنید.”

علاوه بر آن, در طول برگزاری نمایشگاه PSX 2015 سازندگان Paragon یک تریلر زیبا از گیم پلی آن منتشر کردند که قسمت های مختلفی از این بازی را نمایش می دهد.

در این ویدئو شاهد شخصیت ها و مبارزان اصلی بازی, محیط های مختلف, دشمنان, سلاح ها, نحوه ی مبارزات و هم چنین جنگ های بزرگ درون بازی می باشیم.

در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم :

این بازی به صورت چند نفره می باشد و بازیکنان در تیم ۵ نفره در سه خط به مقابله با یکدیگر می پردازند.علاوه بر آن در محیط های بازی شما شاهد جنگل های بزرگ, برج ها, مینیون ها, مراکز و هسته های مختلفی می باشید که در آن ها به نبرد می پردازید.

با وجود تمامی این قابلیت های بدون شک  نیز در آینده می تواند به یک بازی قابل قبول و پرطرفدار تبدیل شود.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.