چرا PS Vita در E3 2016 حضور نداشت ؟

04 جولای 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، اخبار دستگاه های بازی، اخبار دنیای فناوری، پلی استیشن ویتا بدون دیدگاه 3,135 بازدید

هفته های قبل ما شاهد برگزاری E3 2016 بودیم و سونی به طرز شدیدی تمرکز خود را بر روی PS4 و PlayStation VR گذاشته بود. اما یکی از کنسول هایی که در این رویداد غایب بود ، PS Vita است که در این زمان مظلوم واقع شده است 😀

۴Gamer اخیرا مصاحبه ای با آتسوشی موریتا ، مدیر سونی اینتراکتیو آسیا و ژاپن داشته و در این رابطه صحبت هایی نیز شده است. او توضیح می دهد که بازار غرب برای PS Vita چندان مناسب نیستند. سونی احساس کرد که E3 2016 گنجایش این وجود ندارد که بخواهد در مورد کنسول دستی خود صحبت کند و همان بهتر که به کنسول نسل هشتمی و واقعیت مجازی خود اشاره کند.

موریتا اشاره کرد که آینده ی PS Vita در دستان گیمرهای ژاپنی است . مثلا یکی از بازی هایی که این اواخر برای ویتا به ژاپن سر زده ، Minecraft است. همچنین کودکان جمعیتی بزرگ برای موفقیت کنسول های قابل حمل هستند.

موریتا همچنین گفت که او مطمئن نیست که آیا کنسول PS Vita 2 ساخته می شود یا نه . متاسفانه ویتای اصلی مانند PSP در غرب موفق نشد و تعداد زیادی از افراد با آن بازی نمیکنند. یکی از علت شکست افت فروش کنسول ، رشد دستگاه های موبایل است.

با بازی تاک همراه باشید

برچسب‌ها:
Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.